ארכיון חודשי: אוקטובר 2010

איסתא זוכה בפרס אתר מצטיין ב webi 2010

webi 2010

אתר האינטרנט של חברת איסתא זכה בפרס אתר מצטיין בקטגוריה תיירות ונופש בתחרות השנתית webi 2010 יחד עם זוכים נוספים כמו יס, בנק הפועלים, זאפ ועד…

על העיצוב האתר ותיכנון ממשק המשתמש אחראי סטודיו dezion

נימוקי השופטים: "התיירות המקוונת נחשבת תחרותית במיוחד. גם השנה איסתא מציגה פתרון מלא לתחום זה, שמביא להובלתה אותו ולביסוס שליטתה בו. איסתא ממשיכה להציג חידושים בתחום ומעניקה ללקוחותיה ערך מוסף בדמות מידע תיירותי נרחב וכלי לתכנון חופשה, תוך שיתוף הגולשים וקבלת חוות דעתם. בנוסף, האתר נהנה מממשק משתמש ידידותי במיוחד".

360degree navigation bar website

360degree navigation bar

הנה עוד אתר שמשתמש לא רק בערכת צבעים ססגוניים, אלא גם פריסת ניווט 360 מעלות. הרקע מגיבלתנועות העכבר, יש גם תפריט שאפשר למשוך החוצה ובזמן הגלישה לא צריך לחזור אל דף הבית לפני ביקור בדף חדש.

עיצוב אתרי אופנה

עיצוב אתרי אופנה

סטודיו DEZION  מתמחה בעיצוב ובניית אתרים לחברות אופנה תוך כדי שמירה על ערכי החברה / מעצב האופנה ויצירת חוויה אינטראקטיבית המשרתת את המוצר והצגתו בסביבות שונות. הצגת קשת רחבה של סגנונות. לדוגמה אתר למעצבת האופנה מיכל אמה המאופיין בקווים רומנטים, מינימליסטים ועדינים. אתר למעצב האופנה עידו ריקאנטי המאופיין בסגנון פופי ואונגרדי לעומת עיצוב אתר לחברת אופנת הרחוב אינסייט insight 51 המאופיין בעיצוב חצוף וצעיר

האתר של משחק הוידאו Kane & Lynch 2: Dog Days

Kane & Lynch 2

עיצוב אתר של משחק הוידאו Kane & Lynch 2: Dog Days (הוא משחק פעולה, שבו אתם משחקים

רוצחים מטורפים ) מעבר תחושה של תוכנית ראליטי של אחד מתוכניות המשטרה תוך כדי שימוש בקטעי וידאו

להמשיך לקרוא האתר של משחק הוידאו Kane & Lynch 2: Dog Days

האתר הסוראליסטית של ג'ים קארי

jim carrey

עיצוב האתר של ג'ים קארי (צריך סבלנות בטעינה) הוא אחד האתרים מבוסס פלאש המעניינים ביותר שנתקלתי. כל חלק מהרעיון עיצוב אתר הוא שילב אנימציות סוראליסטית ומושקעות, בשילוב "ציפור" עם הראש של ג'ים קארי יורקת החוצה tweets האחרונים שלו. יש גם קישורים בכל דף, עם אנימציות בין הדפים. אבל הגרפיקה והעיצוב אתר הכללי יוצרים גלישה מיוחדת ומלאת חוויות מה שעושה את זה כל כך כיף לגלוש.

משחק מכוניות עבור המותג Scion

לפני כמה שבועות השקו חברת המכוניות משחק augmented המציאות עבור מותג מכוניות הצעיר Scion משחק מירוצים עם אלמנטים ממשחקי ארקייד קלאסיים, בשילוב טכנולוגיה עדכנית שימוש במצלמת האינטרנט הביתית לנהיגה במשחק הרעיון במשחק היא שהעיר סוג של מכונה מבוך שסוגר עליך אתה צריך לצאת לפני שיהיה מאוחר מדי. החזק את הסמן מול מצלמת האינטרנט ולהשתמש בו כהגה כפי שאתה עוקף מכשולים המופיעים במהירות גבוהה. יש רק מסלול אחד, אבל בדיוק כמו באותם משחקי ארקייד ישנים זה דורש מאמץ אמיתי כדי לשלוט בה.

ערוץ יוטיוב הממותג של איסתא

issta

ערוץ יוטיוב הממותג של איסתא חברת התיירות איסתא השיקה ערוץ תיירות עולמי (ערוץ ממותג) באתר הוידאו יוטיוב התיכנון והעיצוב של סטודיו dezion. הערוץ כולל מידע מגוון ונרחב על ערים ואתרי תיירותי בעולם.